Osiedle Letniskowa Park to współczesna interpretacja klasycznych wzorców definiujących willę miejską.

W każdej willi znajdują się cztery piętrowe mieszkania o pow. 87 m2 z osobnym wejściem. Naszym zamysłem przy projektowaniu tego osiedla było stworzenie miejsca, które będzie łączyło komfort życia w domu w zaciszu natury  z wygodą mieszkania w atrakcyjnej części miasta.

Szkoła i przedszkola

Na osiedlu Michelin znajduje się Szkoła Podstawowa nr 19 oraz przedszkola publiczne i prywatne co jest udogodnieniem dla pracujących rodziców.

Dobrze skomunikowana część miasta

Lokalizacja willi oferuje szybkie i sprawne połączenie z miastem poprzez komunikację miejską a dzięki łatwemu dostępowi do autostrady A1 stwarza dogodne warunki do weekendowych czy wakacyjnych wyjazdów. Unowocześniona i przebudowana Aleja Jana Pawła II. umożliwia jeszcze lepszą komunikację dzięki nowej nawierzchni, ścieżkom rowerowym oraz nowym chodnikom.

Natura i Rekreacja

Sąsiedztwo lasu i rzeki stwarza idealne warunki do weekendowych spacerów oraz aktywnego wypoczynku bez wybierania się poza miasto. Teren nie jest objęty działalnością gospodarczą w związku z tym ciągły dostęp świeżego powietrza z kompleksów leśnych zapewnia ekologiczny komfort życia.